#1 2010-01-06 17:16:13

 Hekti

Nowy użytkownik

Skąd: Dzierżoniów
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Kolejne questy

Moja propozycja jest taka
Przed każdym questem dobrze by było wiedzieć jaki jest ( co trzeba zebrać, ile i w jakim czasie) ułatwiło by to decyzje czy robimy questa czy nie. Część ludzi wolała by wiedzieć wcześniej co mają sadzić ( zwłaszcza roślinki które długo rosną a czas questa jest ograniczony) bo inaczej można się nie wyrobić w czasie. Potrzebny jest czas aby dokończyć sprawy własnej farmy (questy, wimpsów, rozbudowy, inne).
Podsumowanie jest takie
Jak będziemy wiedzieli wcześniej jaki quest nas czeka wykonamy go szybciej
Jakie questy możemy wykonywać można pisać na forum te osoby które zaglądają będą wiedziały co ich czeka a jak ktoś się nie zarejestrował to pewnie i tak nie będzie robił questów;)
To by było na tyle
Pozdrawiam
Hekti


"Pamiętajcie, gra to dodatek do życia ... nie na odwrót"                                       
  "Daj spokój wspomnieniom
  daj się ponieść marzeniom"

Offline

 

#2 2010-01-06 19:37:44

 Malwina

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 54
Punktów :   

Re: Kolejne questy

Tak i to by było dobre rozwiązanie 

Sorry ja myślałam ,że jesteś kobietką 


moja farma   Witaminka

Offline

 

#3 2010-01-06 19:57:24

apatoria

Moderator

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 40
Punktów :   

Re: Kolejne questy

pomysł dobry tylko przed przyjeciem questa nie wiadomo jakie produkty sa potrzebne

Offline

 

#4 2010-01-06 20:07:49

 Malwina

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 54
Punktów :   

Re: Kolejne questy

qurcze to szkoda   


moja farma   Witaminka

Offline

 

#5 2010-01-06 21:05:21

 Hekti

Nowy użytkownik

Skąd: Dzierżoniów
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Kolejne questy

Więc zostaje nam niespodzianka co to questa
Możemy robić tak jak napisał apatoria jeden quest na tydzień powinniśmy dać radę jak ktoś nie będzie robił kilku questów pod rząd to ja bym proponował go wywalić kilka roślinek nikomu nie zaszkodzi;)

Malwina jestem facetem  i to od 27 lat


"Pamiętajcie, gra to dodatek do życia ... nie na odwrót"                                       
  "Daj spokój wspomnieniom
  daj się ponieść marzeniom"

Offline

 

#6 2010-01-07 16:21:53

abdullahim

Użytkownik

Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kolejne questy

Skoro warzywa w queście klubowym są mnożone przez ilość członków to powinni u nas być tylko ci co oddają. bo 30 osób nie da nic a my musimy za nich nadrabiać. TO NIE FAIR. Proponuje robić 2 questy na tydzień albo jeden większy(ale lepiej dwa mniejsze moim zdaniem). wpisowe niech jakieś będzie to nie będą do nas przychodzić i odchodzić codziennie. TYLE

Offline

 

#7 2010-01-08 15:46:40

alefarma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kolejne questy

Można też robić jak wcześniej proponował Slawek, przyjmować quest, a jezeli będzie się wydawał trudny
to najpierw nazbierać warzyw, a potem dopiero wpłacać je na questa, gdy będzie pewność powodzenia.
W ten sposób nie będziemy ryzykować utraty warzyw, a można je będzie wykorzystać w nastepnym queście


Tajemniczy Sad

Offline

 
body {background-image: url('http://quatpro.w.interia.pl/grafika/tlo.jpg'); background-attachment: fixed;}

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl